home
ADAREX

WYPOŻYCZALNIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH TYPU SEGWAY

Wynajmujemy pojazdy elektryczne typu Segway, które doskonale nadają się do jazdy po drogach utwardzonych, jak również piaszczystych terenach leśnych. Świetnie sprawdzą się na wspólnej wycieczce z rodziną lub przyjaciółmi, a także na różnego rodzaju imprezach, eventach i promocjach.

WYNAJEM INDYWIDUALNY:
Jeśli chcesz miło spędzić wolny czas w niezapomniany sposób, z rodziną lub przyjaciółmi zapraszamy do wypożyczenia naszych pojazdów.

WYNAJEM NA PROMOCJE:
Pojazdy elektryczne to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi klienta na różnego typu akcjach promocyjnych. Wspaniale sprawdzą się jako reklama mobilna z możliwością wyposażenia ich w elementy reklamowe.

WYNAJEM NA IMPREZY I EVENTY:
Pojazdy elektryczne często wykorzystywane są przy organizacji różnego rodzaju imprez, jako idealna forma na ciekawe spędzenie wolnego czasu, które zapewni ten innowacyjny i ekologiczny pojazd.

WSPÓŁPRACA:
Uczestniczymy w imprezach na których sprzedajemy nasze usługi, a w zamian za udostępnione nam miejsce ponosimy opłatę lub przekazujemy organizatorowi bezpłatne bilety wstępu na nasze pojazdy.

Informacja o ciasteczkach: Ta strona używa cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

[x]